huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Dişiliğin Göstergesi

alloplastik-meme-estetigi

Dişiliğin göstergesi göğüslerdir. Göğüslerin dişilik simgesi olmasını sağlayan tüm canlıların dişilerinde emzirme görevini görmesinden kaynaklanmaktadır. Ancak bu durum insanlarda seksiliği, cinsel hayatı ve ilgiyi ifade eder. Kadınlarda göğüslerin şekli, sarkıklığı veya dikliği, sertliği gibi durumlar cinsel hayatı olumlu veya olumsuz yönde etkilemektedir. Özellikle sarkık memeler cinselliğin önündeki engel olarak görülür. Bu nedenle göğüsleri sarkık olan kadınlar göğüs büyütme ameliyatı olarak göğüslerinin sarkıklığını giderebilir ve seksi göğüslere sahip olabilirler.

Dişiliğin göstergesi olan göğüslerin insan cinsel hayatında çok önemli bir yeri olmasından dolayı göğüslerin özelliğini ve seksiliğini kaybettiği durumlarda estetik müdahale ile yeniden muhteşem görünen ve cinsel olarak çekici hale gelen göğüslere kavuşulabilmektedir. Cinsel hayat üzerindeki olumlu veya olumsuz katkıları hesaba katılarak kadınların meme büyütme ameliyatı olarak cinsel hayatlarını yeniden düzene sokmaları iyi olacaktır. Kendine güvenen, çekici ve seksi bir kadın haline gelme isteğini yerine getiren estetik meme ameliyatları sonucunda ortaya çok güzel iki meme çıkmaktadır. Birbiriyle orantılı, meme uçları olması gerektiği yerde, sarkık olmayan, diri ve dik memeler estetik meme ameliyatları yapılmaktadır. Zamanın karşısında duramayan memelerinizi estetik ameliyat yaptırarak eski halinden bile güzel hale getirebilirsiniz. Birbirinden güzel, birbirinden seksi iki adet meme ile göğsünüzü gere gere hayatınıza devam etmek isterseniz uzman estetik doktorundan randevu alınız.

Dişiliğin göstergesi olan göğüslere kısa zamanda çok ince ve usta işi dokunuşlar yapan uzman estetik doktorlarının oluşturduğu yeni göğüsleri gören herkes hayran kalmaktadır. Bu kadar etkili ve çekici olacak olan göğüslerinize sahip olmak için acele edin ve seksi göğüslerinize hemen kavuşun. Dişiliğin göstergesi göğüsleriniz sayesinde diğer kadınlardan farklı olarak hayatın içinde onlardan daha önde yer alın.

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi