huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Cinsellikte Meme

göğüs-boyu-kolay

Cinsellikte meme öpüp koklamak dışında görüntü, cinsel çağrışım, dokunma isteği ve azdırıcı roller oynamaktadır. Memelerin cinsel çağrışım açısından etkisi hem erkek üzerinde hem de kadın üzerinde hemen hemen aynıdır. Dokunma isteği oluştuğu anda mememin beklenen kıvamda ve sertlikte olmaması beklenen cinselliğin gerçekleşmesinin bile önüne geçebilir. Bu nedenle memeleri dikleştirmek ve sertleştirmek için meme büyütme ameliyatı olabilirsiniz.

Cinsellikte meme estetik bir görüntü olmasının dışında kadınlığı ve dişiliği simgeleyen en önemli öğedir. Memenin dişilikteki bu simgesel olmayan özelliğinin altında cinsel dürtüler yatmaktadır. Cinsel doyum açısından bakıldığında memelerin erkek cinselliği açısından önemi olmasa da kadın cinsel yaşamı açısından çok fazla bir önemi vardır. Erkek cinselliği açısından görsel olarak bir azdırıcı ve uyarıcı görevi gören göğüslerin yeterince dik ve sert olmaması ise tam ters bir etki yaratabilir. Bu nedenle büyük göğüslerin sarkmadan dolayı küçültülmesi, küçük göğüslerin ise cinsel tatmin açısından büyütülmesi iyi olacaktır. İdeal ölçülerde bir çift göğüsün erkek ve kadınlar üzerindeki etkisi tartışılmaz şekilde çok büyük olmaktadır. Bu etkiyi siz de oluşturmak istiyorsanız göğüs küçültme operasyonu ile isteğinize kavuşabilirsiniz. Üstelik şimdi çok uygun koşullarda ve fiyatlarda yapılan estetik göğüs ameliyatlarıyla bu isteklere kavuşmak çok kolaylaşmıştır. Cinsel ilişki öncesi ve sırasında kadın memelerinin erkek üzerinde çok büyük bir etkisi vardır. Bu etkinin azdırma, zevke getirme hatta cinsel çağrışımın ötesine geçerek orgazm kolaylaştırıcı olma özelliği bulunmaktadır.

Cinsellikte meme kadınların bir cinsel çağrışım aracı ve dişilik sembolü iken erkeklerde cinsel azdırıcı, orgazm kolaylaştırıcı ve estetik görüntü tamamlayıcı özellikleri bulunmaktadır. Kadınlar arasında bile memelerin bir rekabet aracı olduğu gerçeği dururken memelerin cinsellik için önemi tartışılmaz bir gerçek olduğu aşikardır.

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi