huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Büyük memelerdeki sorunlar

gögüsBüyütme

Büyük memelerdeki sorunlar öncelikle fiziki ve sağlık açısından ele alınmalıdır. Büyük memeli kadınlar olduklarından daha kilolu gösterdikleri için memeleri fiziki güzelliklerinin önünde büyük bir engel olarak durur. Sağlık açısından ele alındığında büyük memeler kolay sarkar ve bu sarkıklıktan kaynaklanan pişikler, göğüs altı deri lezyonları ve egzamalar ortaya çıkar. Sarkık büyük memelerin neden olduğu boyun ve bel fıtıkları da sağlık yönünden sorunlardır. Ayrıca bel, sırt, omurilik ve boyun ağrıları da büyük memesi olan kadınların karşılaştığı sorunlardır.

Büyük memelerdeki sorunlar artık estetik cerrahi yöntemleriyle sorun olmaktan çıkmaktadır. Estetik olarak yapılan meme büyütme ameliyatları ile memeler daha diri, dik ve sert bir hale getirilirken büyük memelerin ölçüleri daha taşınabilir ve vücuda göre daha orantılı hale getirilmektedir. Büyük göğüslü kadınların kıyafet bulma zorluğu, utanma hissini her zaman yaşamaları, toplum içinde rahat hareket edememeleri, hızlı hareket etme zorluğu yaşamaları, olduğundan daha yaşlı görünmeleri nedeniyle büyük memelerden kurtulmak isterler. Estetik operasyon kapsamında yapılan ve ameliyat izlerinin çok çabuk kaybolduğu göğüs küçültme ameliyatları ile kısa zamanda normal hayata dönülmekte ve kadınlar büyük göğüslerin verdiği sıkıntılardan kurtulmaktadır. 18 yaşın üzerindeki her kadına uygulanan göğüs büyütme ameliyatları ile yepyeni bir yaşam ve yepyeni bir çift göğüs sizlerin olacaktır. Yeni göğüsleriniz eskisinden daha küçük olacaktır ama daha dik ve sert olacağı için göğüs altlarında pişik yaşamak, egzama ile mücadele etmek, kıyafet bulma zorluğu, toplum içinde utanma hissi gibi sorunlar da ameliyat masasında kalacaktır.

Büyük memelerdeki sorunlar 1-1,5 saatlik ameliyatla giderilirken estetik açıdan daha iyi duran, dik ve sert göğüsleriniz olacaktır. Üstelik bu yeni göğüslerinizin sizin sosyal ve cinsel hayatınıza katkıları daha çok olacaktır.

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi