huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Artık Mutlu Olmak Mı İstiyorsunuz

Kadınların büyük sıkıntılarından bir tanesi olarak memelerin küçük olması bazı kadınları rahatsız ediyor bu durum ve mutlu olamıyorlar. Kendilerini yetersiz ve eksik gibi hissediyorlar artık memeleriniz küçük diye dert etmeyin meme büyütme operasyonuyla yüzleriniz gülecek ve artık kendinize güveniniz artacak.

Meme operasyonu hakkında bilgilendirelim sizleri memeleriniz küçük mü siz isteyin talep edin biz sizlere istediğiniz ölçüde memelerinizi büyütelim. Memelerinizin dolgunluğu artacak ve fiziksel görüntünüzü iyileştirmiş olacaksınız. Meme ameliyatı sırasında vücutta kesiler açılır bu kesilerin gözle görünmemesi için koltuk altından açılır ve ya memenin alt çizgisinden ve meme alt kenar boşluklarından kesiler açılarak ameliyat edilir. Diğer bir önemli ayrıntı ise doktorunuzla konuşurken isteklerinizi dürüstçe doktorunuzla paylaşmanız gerekir bu size sonuca daha çabuk götüreceği için iyi bir ekip çalışması olacaktır. Memenize takılan protezi doktorunuz meme yapısını inceledikten sonra size nasıl bir protez takılması gerektiği hakkında bilgi verecektir. Meme protezi hakkında da sizleri bilgilendirelim protez dediğimiz zaman aklınıza alçıdan bir kalıp veya bir demir parçası gelmesin protezin iç yapısında saline dediğimiz protezde tuzlu su bulunur. Memenin şeklini ve sıklığını etkileyecek biçimde memenize uygun miktarda tuzlu su ile doldurulur. Silikon protezler elastik jel yapısına sahiptir bu da memenin doğal meme hissi verir elle dokunulduğu zaman aynı şekilde hareket eder. Meme protezine karar verdikten sonra ameliyat sırasında kesi açıldıktan sonra bu protezi yerleştirme işlemi iki cebe şeklinde yapılır. Kas altına ve ya üstüne yerleştirme olarak yapılır. Bu işlem de meme protezin türü büyüklüğü vücut tipinizde yerleştirmede önemli rol oynar. Ve en son işlem olarak da açılan kesileri kapatma bu işlem sırasında açılan kesileri dikiş atılarak veya cilt yapıştırıcısı ile kapatılır ve yaranın üstü gazlı bez ve bant yardımı ile de sarılır. Üzerin den bir süre geçtiği zaman ameliyat izlerin kaybolduğunu göreceksiniz.

Sadece 1-2 saat içinde istediğiniz memelere ulaşacaksınız. Hem de uygun meme büyütme fiyatları ile her şey istediğiniz gibi olacak.

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi