huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Ameliyatsız Göğüs Büyütmek Mümkün müdür ?

meme büyütme

Ameliyatsız göğüs büyütme

Dolgun ve ölçülü göğüslere sahip olmak hemen her kadının hayalidir. Bu tipte bir göğüs, hem estetik bir görünüşe sahip olunmasını sağlar hem de insanların dikkatini çeker. İnsanların bilinçaltlarına işlenmiş “dolgun göğüs ve geniş kalça doğurganlığın belirtisidir.” Düşüncesi ile erkekler, kadınlarda önce bu bölgelere bakmaktadırlar. Göğüs büyütme konusunda, kadınlar birçok farklı yönteme başvurmakta ve bu alanda birçok seçeneğe sahip olabilmektedirler. Bu seçeneklerden birisi operasyon iken diğer yöntem doğal büyüme sağlamadır.

Kadınların birçoğu, meme büyütme süreci için operasyonlardan çekinmektedir. Bunun birçok nedeni vardır. Operasyondan korkma, yara izlerinin geçmeyeceği korkusu, doğal görünümü kaybetmeme isteği ve maddi yetersizlik bu çekincelerden başlıca gelenlerindendir. Bu nedenle, kadınlar operasyon dışında seçimlere yönelebilmektedir.

Doğal göğüs büyütme uygulaması için birçok teknik ve uygulama bulunmaktadır. Örneğin büyümeye ve düzgün bir görünüme kavuşmak için destekleyici aparatlar kullanılabilir.  Bu aparatlar, dolgun göğüslerin ortaya çıkmasına neden olmasa da, dolgun göğüs illüzyonu yaratabilirler. Doğal yöntemleri denemek isteyen kadınların yapmaları gereken en önemli uygulama ise göğüs büyütmeye yardımcı egzersizlerden geçmektedir. Düzenli olarak devam ettirilecek ve özellikle mekik, şınav ve dambıl çalışmalarını içerecek şekilde düzenlenen egzersizler ile hem göğüslerin diri kalması hem de belirli oranlarda büyümesi sağlanabilmektedir. Egzersizler ile birlikte yürütülen masaj uygulamaları da bu konuda kadınlara oldukça faydalı olmaktadır. Düzgün kaynaklardan doğru tekniklerin öğrenilmesi ile masaj sayesinde doğal bir büyüme gözlenebilir. Kadınların hormonları üzerinde etkili olan yiyecek ve içecek maddeleri de göğüslerde büyüme için yararlı olabilecek kaynaklardan birisidir. Ancak burada unutulmaması gereken konu, doğal besin gıdalarına yönelmek ve piyasada bulunan, bu alanda gelişme kaydetmeye yardımcı olduğunu söyleyen ilaçlardan kesinlikle uzak durmaktır. Unutmamak gerekir ki; doğal bir büyüme için yapay yöntemler zararlıdır.

Bu ve bunun gibi uygulamalar ile doğal olarak meme büyütme mümkündür. Ancak sonuçların, operasyonlar kadar büyük ve kesin sonuçlar getirmediği unutulmamalıdır.

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi